trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Obchodní centrum Zličín | 19:04 | |
Zličín | 19:07 | |
Sídliště Zličín | 19:10 | |
Halenkovská | 19:11 | |
Strojírenská | 19:12 | |
Sídliště Řepy | 19:15 | |
Blatiny | 19:16 | |
Slánská | 19:17 | |
Hlušičkova | 19:19 | |
Krematorium Motol | 19:20 | |
Motol | 19:21 | |
Nemocnice Motol | 19:23 | |
Šafránecká | 19:24 | |
Vypich | 19:26 | |
Břevnovská | 19:29 | |
Kajetánka | 19:30 | |
Na Petynce | 19:32 | |
Vozovna Střešovice | 19:34 | |
Prašný most | 19:35 | |
Vítězné náměstí | 19:37 | |
Dejvická | 19:55 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost