trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 15:27 | |
Kafkova | 15:29 | |
Prašný most | 15:31 | |
Vozovna Střešovice | 15:32 | |
Na Petynce | 15:34 | |
Kajetánka | 15:36 | |
Břevnovská | 15:37 | |
Vypich | 15:40 | |
Kukulova | 15:42 | |
Šafránecká | 15:43 | |
Nemocnice Motol | 15:44 | |
Motol | 15:46 | |
Krematorium Motol | 15:47 | |
Hlušičkova | 15:48 | |
Slánská | 15:50 | |
Blatiny | 15:51 | |
Sídliště Řepy | 15:52 | |
Strojírenská | 15:54 | |
Halenkovská | 15:56 | |
Sídliště Zličín | 15:57 | |
Zličín | 16:00 | |
Obchodní centrum Zličín | 16:10 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost