trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Obchodní centrum Zličín | 17:49 | |
Zličín | 17:52 | |
Sídliště Zličín | 17:55 | |
Halenkovská | 17:56 | |
Strojírenská | 17:57 | |
Sídliště Řepy | 18:00 | |
Blatiny | 18:01 | |
Slánská | 18:02 | |
Hlušičkova | 18:04 | |
Krematorium Motol | 18:05 | |
Motol | 18:06 | |
Nemocnice Motol | 18:08 | |
Šafránecká | 18:09 | |
Vypich | 18:11 | |
Břevnovská | 18:14 | |
Kajetánka | 18:15 | |
Na Petynce | 18:17 | |
Vozovna Střešovice | 18:19 | |
Prašný most | 18:20 | |
Vítězné náměstí | 18:22 | |
Dejvická | 18:40 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost