trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Obchodní centrum Zličín | 08:35 | |
Zličín | 08:37 | |
Sídliště Zličín | 08:40 | |
Halenkovská | 08:41 | |
Strojírenská | 08:42 | |
Sídliště Řepy | 08:45 | |
Blatiny | 08:46 | |
Slánská | 08:47 | |
Hlušičkova | 08:49 | |
Krematorium Motol | 08:50 | |
Motol | 08:51 | |
Nemocnice Motol | 08:53 | |
Šafránecká | 08:54 | |
Vypich | 08:56 | |
Břevnovská | 08:59 | |
Kajetánka | 09:00 | |
Na Petynce | 09:02 | |
Vozovna Střešovice | 09:04 | |
Prašný most | 09:05 | |
Vítězné náměstí | 09:07 | |
Dejvická | 09:40 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost