trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Obchodní centrum Zličín | 05:20 | |
Zličín | 05:22 | |
Sídliště Zličín | 05:25 | |
Halenkovská | 05:26 | |
Strojírenská | 05:27 | |
Sídliště Řepy | 05:30 | |
Blatiny | 05:31 | |
Slánská | 05:32 | |
Hlušičkova | 05:34 | |
Krematorium Motol | 05:35 | |
Motol | 05:36 | |
Nemocnice Motol | 05:38 | |
Šafránecká | 05:39 | |
Vypich | 05:41 | |
Břevnovská | 05:43 | |
Kajetánka | 05:44 | |
Na Petynce | 05:46 | |
Vozovna Střešovice | 05:48 | |
Prašný most | 05:49 | |
Vítězné náměstí | 05:50 | |
Dejvická | 05:55 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost