trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 05:42 | |
Sídliště Zličín | 05:45 | |
Halenkovská | 05:46 | |
Strojírenská | 05:47 | |
Sídliště Řepy | 05:50 | |
Blatiny | 05:51 | |
Slánská | 05:52 | |
Hlušičkova | 05:54 | |
Krematorium Motol | 05:55 | |
Motol | 05:56 | |
Nemocnice Motol | 05:58 | |
Šafránecká | 05:59 | |
Vypich | 06:01 | |
Břevnovská | 06:03 | |
Kajetánka | 06:04 | |
Na Petynce | 06:06 | |
Vozovna Střešovice | 06:08 | |
Prašný most | 06:09 | |
Vítězné náměstí | 06:10 | |
Dejvická | 06:15 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost