trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 20:42 | |
Kafkova | 20:44 | |
Prašný most | 20:46 | |
Vozovna Střešovice | 20:47 | |
Na Petynce | 20:49 | |
Kajetánka | 20:51 | |
Břevnovská | 20:52 | |
Vypich | 20:55 | |
Kukulova | 20:57 | |
Šafránecká | 20:58 | |
Nemocnice Motol | 20:59 | |
Motol | 21:01 | |
Krematorium Motol | 21:02 | |
Hlušičkova | 21:03 | |
Slánská | 21:05 | |
Blatiny | 21:06 | |
Sídliště Řepy | 21:07 | |
Strojírenská | 21:09 | |
Halenkovská | 21:10 | |
Sídliště Zličín | 21:11 | |
Zličín | 21:13 | |
Obchodní centrum Zličín | 21:35 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost