trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Obchodní centrum Zličín | 12:49 | |
Zličín | 12:52 | |
Sídliště Zličín | 12:55 | |
Halenkovská | 12:56 | |
Strojírenská | 12:57 | |
Sídliště Řepy | 13:00 | |
Blatiny | 13:01 | |
Slánská | 13:02 | |
Hlušičkova | 13:04 | |
Krematorium Motol | 13:05 | |
Motol | 13:06 | |
Nemocnice Motol | 13:08 | |
Šafránecká | 13:09 | |
Vypich | 13:11 | |
Břevnovská | 13:14 | |
Kajetánka | 13:15 | |
Na Petynce | 13:17 | |
Vozovna Střešovice | 13:19 | |
Prašný most | 13:20 | |
Vítězné náměstí | 13:22 | |
Dejvická | 13:40 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost