trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 11:42 | |
Kafkova | 11:44 | |
Prašný most | 11:46 | |
Vozovna Střešovice | 11:47 | |
Na Petynce | 11:49 | |
Kajetánka | 11:51 | |
Břevnovská | 11:52 | |
Vypich | 11:55 | |
Kukulova | 11:57 | |
Šafránecká | 11:58 | |
Nemocnice Motol | 11:59 | |
Motol | 12:01 | |
Krematorium Motol | 12:02 | |
Hlušičkova | 12:03 | |
Slánská | 12:05 | |
Blatiny | 12:06 | |
Sídliště Řepy | 12:07 | |
Strojírenská | 12:09 | |
Halenkovská | 12:11 | |
Sídliště Zličín | 12:12 | |
Zličín | 12:15 | |
Obchodní centrum Zličín | 12:25 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost