trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Chodov | 17:59 | |
Petýrkova | 18:01 | |
U Kunratického lesa | 18:03 | |
Volha | 18:04 | |
U Dálnice | 18:06 | |
Opatov | 18:08 | |
Litochlebské náměstí | 18:09 | |
Donovalská | 18:11 | |
Přeštická | 18:13 | |
Na Košíku | 18:14 | |
Toulcův dvůr | 18:15 | |
Selská | 18:16 | |
Hostivařské náměstí | 18:18 | |
Obchodní centrum Hostivař | 18:20 | |
Sídliště Zahradní Město | 18:21 | |
Zahradní Město | 18:23 | |
Na Padesátém | 18:24 | |
Skalka | 18:26 | |
Donatellova | 18:27 | |
Limuzská | 18:29 | |
Sídliště Malešice | 18:30 | |
Malešické náměstí | 18:32 | |
Pod Táborem | 18:34 | |
Spojovací | 18:36 | |
Balkán | 18:37 | |
K Žižkovu | 18:39 | |
Nádraží Libeň | 18:41 | |
Vysočanská | 18:43 | |
Prosek | 18:47 | |
Sídliště Prosek | 18:48 | |
Střížkov | 18:49 | |
Třebenická | 18:51 | |
Štěpničná | 18:52 | |
Ládví | 18:54 | |
Kobylisy | 18:57 | |
Služská | 18:58 | |
Písečná | 18:59 | |
Čimický háj | 19:00 | |
Podhajská pole | 19:02 | |
Katovická | 19:03 | |
Odra | 19:04 | |
Zhořelecká | 19:05 | |
Krakov | 19:06 | |
Poliklinika Mazurská | 19:27 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost