trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kukulova | 14:07 | |
Šafránecká | 14:08 | |
Nemocnice Motol | 14:09 | |
Motol | 14:11 | |
Šafránkova | 14:14 | |
Bucharova | 14:16 | |
Nárožní | 14:17 | |
Nová kolonie | 14:19 | |
Mládí | 14:20 | |
Kovářova-KD Mlejn | 14:21 | |
Luka | 14:22 | |
Amforová | 14:23 | |
Raichlova | 14:24 | |
Slatinová | 14:25 | |
Náměstí U Lva | 14:27 | |
Řeporyjské náměstí | 14:32 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost