trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Luka | 09:55 | |
Kovářova-KD Mlejn | 09:56 | |
Mládí | 09:57 | |
Nová kolonie | 09:58 | |
Nárožní | 09:59 | |
Bucharova | 10:01 | |
Šafránkova | 10:03 | |
Motol | 10:06 | |
Nemocnice Motol | 10:08 | |
Šafránecká | 10:09 | |
Vypich | 10:33 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost