trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kukulova | 17:52 | |
Šafránecká | 17:53 | |
Nemocnice Motol | 17:54 | |
Motol | 17:56 | |
Šafránkova | 17:59 | |
Bucharova | 18:01 | |
Nárožní | 18:02 | |
Nová kolonie | 18:04 | |
Mládí | 18:05 | |
Kovářova-KD Mlejn | 18:06 | |
Luka | 18:08 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost