trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Řeporyjské náměstí | 17:19 | |
Náměstí U Lva | 17:20 | |
Slatinová | 17:21 | |
Raichlova | 17:22 | |
Amforová | 17:23 | |
Luka | 17:25 | |
Kovářova-KD Mlejn | 17:26 | |
Mládí | 17:27 | |
Nová kolonie | 17:28 | |
Nárožní | 17:29 | |
Bucharova | 17:31 | |
Šafránkova | 17:33 | |
Motol | 17:36 | |
Nemocnice Motol | 17:38 | |
Šafránecká | 17:39 | |
Vypich | 17:48 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost