trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Třebonice | 05:49 | |
K Třebonicům | 05:52 | |
Ve Výrech | 05:53 | |
Řeporyjské náměstí | 05:55 | |
Náměstí U Lva | 05:56 | |
Slatinová | 05:57 | |
Raichlova | 05:58 | |
Amforová | 05:59 | |
Luka | 06:01 | |
Kovářova-KD Mlejn | 06:02 | |
Mládí | 06:02 | |
Nová kolonie | 06:03 | |
Nárožní | 06:04 | |
Bucharova | 06:06 | |
Šafránkova | 06:08 | |
Motol | 06:10 | |
Nemocnice Motol | 06:12 | |
Šafránecká | 06:13 | |
Vypich | 06:20 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost