trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 17:28 | |
Lihovar | 17:30 | |
Malá Chuchle | 17:33 | |
Starolázeňská | 17:35 | |
Kazínská | 17:37 | |
Škola Velká Chuchle | 17:38 | |
Velká Chuchle | 17:39 | |
Starochuchelská | 17:40 | |
Novochuchelská | 17:42 | |
Mrkosova | 17:43 | |
Na Hvězdárně | 17:52 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost