trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Hvězdárně | 15:53 | |
Mrkosova | 15:54 | |
Novochuchelská | 15:55 | |
Kazínská | 15:57 | |
Škola Velká Chuchle | 15:58 | |
Velká Chuchle | 15:59 | |
Starochuchelská | 16:00 | |
Starolázeňská | 16:01 | |
Malá Chuchle | 16:03 | |
Lihovar | 16:06 | |
Smíchovské nádraží | 16:26 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost