trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 12:28 | |
Lihovar | 12:30 | |
Malá Chuchle | 12:33 | |
Starolázeňská | 12:35 | |
Kazínská | 12:37 | |
Škola Velká Chuchle | 12:38 | |
Velká Chuchle | 12:39 | |
Starochuchelská | 12:40 | |
Novochuchelská | 12:42 | |
Mrkosova | 12:43 | |
Na Hvězdárně | 12:52 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost