trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Hvězdárně | 05:07 | |
Mrkosova | 05:07 | |
Novochuchelská | 05:08 | |
Kazínská | 05:10 | |
Škola Velká Chuchle | 05:11 | |
Velká Chuchle | 05:12 | |
Starochuchelská | 05:13 | |
Starolázeňská | 05:14 | |
Malá Chuchle | 05:16 | |
Lihovar | 05:19 | |
Smíchovské nádraží | 05:42 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost