trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Pražská čtvrť | 10:01 | |
Záhorského | 10:02 | |
Štěpařská | 10:03 | |
Poliklinika Barrandov | 10:04 | |
Chaplinovo náměstí | 10:05 | |
Högerova | 10:06 | |
Geologická | 10:08 | |
Terasy | 10:09 | |
Přístaviště | 10:12 | |
U Staré pošty | 10:13 | |
Branické náměstí | 10:14 | |
Vlnitá | 10:16 | |
Pod Ryšánkou | 10:17 | |
Na Vrstevnici | 10:18 | |
Dolnokrčská | 10:19 | |
Na Staré cestě | 10:21 | |
Ryšánka | 10:22 | |
Krčská | 10:23 | |
Budějovická | 10:25 | |
Brumlovka | 10:27 | |
Vyskočilova | 10:28 | |
Pod Dálnicí | 10:29 | |
V Zápolí | 10:31 | |
Depo Kačerov | 10:32 | |
Severozápadní | 10:33 | |
Spořilov | 10:34 | |
Lešanská | 10:36 | |
Nad Pahorkem | 10:37 | |
Chodovec | 10:39 | |
Benkova | 10:41 | |
Brodského | 10:42 | |
Donovalská | 10:44 | |
Šperlova | 10:46 | |
Brechtova | 10:47 | |
Prašná | 10:48 | |
Modrá škola | 10:49 | |
Háje | 10:51 | |
Horčičkova | 10:52 | |
Jižní Město | 11:18 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost