trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Jižní Město | 14:35 | |
Horčičkova | 14:36 | |
Háje | 14:38 | |
Modrá škola | 14:39 | |
Brechtova | 14:40 | |
Šperlova | 14:41 | |
Donovalská | 14:43 | |
Brodského | 14:45 | |
Benkova | 14:46 | |
Chodovec | 14:48 | |
Choceradská | 14:49 | |
Hlavní | 14:50 | |
Spořilov | 14:52 | |
Severozápadní | 14:53 | |
Depo Kačerov | 14:54 | |
V Zápolí | 14:55 | |
Pekárenská | 14:56 | |
Vyskočilova | 14:58 | |
Brumlovka | 14:59 | |
Budějovická | 15:01 | |
Krčská | 15:02 | |
Na Strži | 15:03 | |
Na Staré cestě | 15:05 | |
Dolnokrčská | 15:06 | |
Na Vrstevnici | 15:07 | |
Pod Ryšánkou | 15:08 | |
Vlnitá | 15:09 | |
Branické náměstí | 15:11 | |
U Staré pošty | 15:12 | |
Přístaviště | 15:13 | |
Terasy | 15:17 | |
Geologická | 15:18 | |
Högerova | 15:20 | |
Chaplinovo náměstí | 15:21 | |
Poliklinika Barrandov | 15:22 | |
Štěpařská | 15:23 | |
Záhorského | 15:24 | |
Pražská čtvrť | 15:30 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost