trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Jižní Město | 16:35 | |
Horčičkova | 16:36 | |
Háje | 16:38 | |
Modrá škola | 16:39 | |
Brechtova | 16:40 | |
Šperlova | 16:41 | |
Donovalská | 16:43 | |
Brodského | 16:45 | |
Benkova | 16:46 | |
Chodovec | 16:48 | |
Choceradská | 16:49 | |
Hlavní | 16:50 | |
Spořilov | 16:52 | |
Severozápadní | 16:53 | |
Depo Kačerov | 16:54 | |
V Zápolí | 16:55 | |
Pekárenská | 16:56 | |
Vyskočilova | 16:58 | |
Brumlovka | 16:59 | |
Budějovická | 17:01 | |
Krčská | 17:02 | |
Na Strži | 17:03 | |
Na Staré cestě | 17:05 | |
Dolnokrčská | 17:06 | |
Na Vrstevnici | 17:07 | |
Pod Ryšánkou | 17:08 | |
Vlnitá | 17:09 | |
Branické náměstí | 17:11 | |
U Staré pošty | 17:12 | |
Přístaviště | 17:13 | |
Terasy | 17:17 | |
Geologická | 17:18 | |
Högerova | 17:20 | |
Chaplinovo náměstí | 17:21 | |
Poliklinika Barrandov | 17:22 | |
Štěpařská | 17:23 | |
Záhorského | 17:24 | |
Pražská čtvrť | 17:30 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost