trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Jižní Město | 07:36 | |
Horčičkova | 07:37 | |
Háje | 07:38 | |
Modrá škola | 07:39 | |
Brechtova | 07:40 | |
Šperlova | 07:41 | |
Donovalská | 07:43 | |
Brodského | 07:45 | |
Benkova | 07:46 | |
Chodovec | 07:48 | |
Choceradská | 07:49 | |
Hlavní | 07:50 | |
Spořilov | 07:52 | |
Severozápadní | 07:53 | |
Depo Kačerov | 07:54 | |
V Zápolí | 07:55 | |
Pekárenská | 07:56 | |
Vyskočilova | 07:57 | |
Brumlovka | 07:58 | |
Budějovická | 08:00 | |
Krčská | 08:01 | |
Na Strži | 08:02 | |
Na Staré cestě | 08:04 | |
Dolnokrčská | 08:05 | |
Na Vrstevnici | 08:06 | |
Pod Ryšánkou | 08:07 | |
Vlnitá | 08:08 | |
Branické náměstí | 08:10 | |
U Staré pošty | 08:11 | |
Přístaviště | 08:12 | |
Terasy | 08:16 | |
Geologická | 08:17 | |
Högerova | 08:19 | |
Chaplinovo náměstí | 08:20 | |
Poliklinika Barrandov | 08:21 | |
Štěpařská | 08:22 | |
Záhorského | 08:23 | |
Pražská čtvrť | 08:30 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost