trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Pražská čtvrť | 16:31 | |
Záhorského | 16:32 | |
Štěpařská | 16:33 | |
Poliklinika Barrandov | 16:34 | |
Chaplinovo náměstí | 16:35 | |
Högerova | 16:36 | |
Geologická | 16:38 | |
Terasy | 16:39 | |
Přístaviště | 16:42 | |
U Staré pošty | 16:43 | |
Branické náměstí | 16:44 | |
Vlnitá | 16:46 | |
Pod Ryšánkou | 16:47 | |
Na Vrstevnici | 16:48 | |
Dolnokrčská | 16:49 | |
Na Staré cestě | 16:51 | |
Ryšánka | 16:52 | |
Krčská | 16:53 | |
Budějovická | 16:55 | |
Brumlovka | 16:57 | |
Vyskočilova | 16:58 | |
Pod Dálnicí | 16:59 | |
V Zápolí | 17:01 | |
Depo Kačerov | 17:02 | |
Severozápadní | 17:03 | |
Spořilov | 17:04 | |
Lešanská | 17:06 | |
Nad Pahorkem | 17:07 | |
Chodovec | 17:09 | |
Benkova | 17:11 | |
Brodského | 17:12 | |
Donovalská | 17:14 | |
Šperlova | 17:16 | |
Brechtova | 17:17 | |
Prašná | 17:18 | |
Modrá škola | 17:19 | |
Háje | 17:21 | |
Horčičkova | 17:22 | |
Jižní Město | 17:48 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost