trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Pražská čtvrť | 12:01 | |
Záhorského | 12:02 | |
Štěpařská | 12:03 | |
Poliklinika Barrandov | 12:04 | |
Chaplinovo náměstí | 12:05 | |
Högerova | 12:06 | |
Geologická | 12:08 | |
Terasy | 12:09 | |
Přístaviště | 12:12 | |
U Staré pošty | 12:13 | |
Branické náměstí | 12:14 | |
Vlnitá | 12:16 | |
Pod Ryšánkou | 12:17 | |
Na Vrstevnici | 12:18 | |
Dolnokrčská | 12:19 | |
Na Staré cestě | 12:21 | |
Ryšánka | 12:22 | |
Krčská | 12:23 | |
Budějovická | 12:25 | |
Brumlovka | 12:27 | |
Vyskočilova | 12:28 | |
Pod Dálnicí | 12:29 | |
V Zápolí | 12:31 | |
Depo Kačerov | 12:32 | |
Severozápadní | 12:33 | |
Spořilov | 12:34 | |
Lešanská | 12:36 | |
Nad Pahorkem | 12:37 | |
Chodovec | 12:39 | |
Benkova | 12:41 | |
Brodského | 12:42 | |
Donovalská | 12:44 | |
Šperlova | 12:46 | |
Brechtova | 12:47 | |
Prašná | 12:48 | |
Modrá škola | 12:49 | |
Háje | 12:51 | |
Horčičkova | 12:52 | |
Jižní Město | 13:18 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost