trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Jižní Město | 16:20 | |
Horčičkova | 16:21 | |
Háje | 16:23 | |
Modrá škola | 16:24 | |
Brechtova | 16:25 | |
Šperlova | 16:26 | |
Donovalská | 16:28 | |
Brodského | 16:30 | |
Benkova | 16:31 | |
Chodovec | 16:33 | |
Choceradská | 16:34 | |
Hlavní | 16:35 | |
Spořilov | 16:37 | |
Severozápadní | 16:38 | |
Depo Kačerov | 16:39 | |
V Zápolí | 16:40 | |
Pekárenská | 16:41 | |
Vyskočilova | 16:43 | |
Brumlovka | 16:44 | |
Budějovická | 16:46 | |
Krčská | 16:47 | |
Na Strži | 16:48 | |
Na Staré cestě | 16:50 | |
Dolnokrčská | 16:51 | |
Na Vrstevnici | 16:52 | |
Pod Ryšánkou | 16:53 | |
Vlnitá | 16:54 | |
Branické náměstí | 16:56 | |
U Staré pošty | 16:57 | |
Přístaviště | 16:58 | |
Terasy | 17:02 | |
Geologická | 17:03 | |
Högerova | 17:05 | |
Chaplinovo náměstí | 17:06 | |
Poliklinika Barrandov | 17:07 | |
Štěpařská | 17:08 | |
Záhorského | 17:09 | |
Pražská čtvrť | 17:15 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost