trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Jižní Město | 14:05 | |
Horčičkova | 14:06 | |
Háje | 14:08 | |
Modrá škola | 14:09 | |
Brechtova | 14:10 | |
Šperlova | 14:11 | |
Donovalská | 14:13 | |
Brodského | 14:15 | |
Benkova | 14:16 | |
Chodovec | 14:18 | |
Choceradská | 14:19 | |
Hlavní | 14:20 | |
Spořilov | 14:22 | |
Severozápadní | 14:23 | |
Depo Kačerov | 14:24 | |
V Zápolí | 14:25 | |
Pekárenská | 14:26 | |
Vyskočilova | 14:28 | |
Brumlovka | 14:29 | |
Budějovická | 14:31 | |
Krčská | 14:32 | |
Na Strži | 14:33 | |
Na Staré cestě | 14:35 | |
Dolnokrčská | 14:36 | |
Na Vrstevnici | 14:37 | |
Pod Ryšánkou | 14:38 | |
Vlnitá | 14:39 | |
Branické náměstí | 14:41 | |
U Staré pošty | 14:42 | |
Přístaviště | 14:43 | |
Terasy | 14:47 | |
Geologická | 14:48 | |
Högerova | 14:50 | |
Chaplinovo náměstí | 14:51 | |
Poliklinika Barrandov | 14:52 | |
Štěpařská | 14:53 | |
Záhorského | 14:54 | |
Pražská čtvrť | 15:00 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost