trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kobylisy | 00:30 | |
Sídliště Kobylisy | 00:31 | |
Mirovická | 00:32 | |
Vozovna Kobylisy | 00:33 | |
Za Čimickým hájem | 00:34 | |
Přívorská | 00:35 | |
Libeňská | 00:36 | |
Čimice | 00:37 | |
Sídliště Čimice | 00:38 | |
Sídliště Čimice | 00:40 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost