trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Čimice | 08:49 | |
V Kratinách | 08:50 | |
Osecká | 08:51 | |
Prunéřovská | 08:53 | |
Počeradská | 08:54 | |
Vozovna Kobylisy | 08:55 | |
Mirovická | 08:56 | |
Sídliště Kobylisy | 08:57 | |
Kobylisy | 08:58 | |
Kobylisy | 09:31 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost