trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Čimice | 05:34 | |
V Kratinách | 05:35 | |
Osecká | 05:36 | |
Prunéřovská | 05:38 | |
Počeradská | 05:39 | |
Vozovna Kobylisy | 05:40 | |
Mirovická | 05:41 | |
Sídliště Kobylisy | 05:42 | |
Kobylisy | 05:43 | |
Kobylisy | 05:56 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost