trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bílá Hora | 15:36 | |
Ruzyňský hřbitov | 15:37 | |
Jiviny | 15:39 | |
Staré náměstí | 15:40 | |
Drnovská | 15:40 | |
Ruzyňská škola | 15:42 | |
Ruzyňská | 15:43 | |
Litovický potok | 15:44 | |
Libocká | 15:45 | |
Sídliště Petřiny | 15:48 | |
Petřiny | 15:49 | |
Větrník | 15:50 | |
Nad Markétou | 15:52 | |
Vypich | 15:53 | |
Kukulova | 15:54 | |
Na Šafránce | 15:56 | |
Nemocnice Na Homolce | 15:58 | |
Na Šafránce | 15:59 | |
Nemocnice Motol | 16:01 | |
Motol | 16:03 | |
Šafránkova | 16:06 | |
Ordovická | 16:07 | |
Za Mototechnou | 16:08 | |
K Fialce | 16:09 | |
Nárožní | 16:10 | |
Kodymova | 16:12 | |
Hůrka | 16:15 | |
Poliklinika Lípa | 16:16 | |
Nové Butovice | 16:23 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost