trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bílá Hora | 22:37 | |
Ruzyňský hřbitov | 22:38 | |
Jiviny | 22:40 | |
Staré náměstí | 22:41 | |
Drnovská | 22:41 | |
Ruzyňská škola | 22:42 | |
Ruzyňská | 22:43 | |
Litovický potok | 22:44 | |
Libocká | 22:45 | |
Sídliště Petřiny | 22:48 | |
Petřiny | 22:49 | |
Větrník | 22:50 | |
Nad Markétou | 22:52 | |
Vypich | 22:53 | |
Kukulova | 22:54 | |
Nemocnice Motol | 22:56 | |
Motol | 22:58 | |
Šafránkova | 23:01 | |
Ordovická | 23:02 | |
Za Mototechnou | 23:03 | |
K Fialce | 23:04 | |
Nárožní | 23:05 | |
Kodymova | 23:07 | |
Hůrka | 23:10 | |
Poliklinika Lípa | 23:11 | |
Nové Butovice | 23:28 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost