trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nové Butovice | 21:30 | |
Nové Butovice | 21:31 | |
Poliklinika Lípa | 21:32 | |
Hůrka | 21:33 | |
Kodymova | 21:36 | |
Nárožní | 21:39 | |
K Fialce | 21:40 | |
Za Mototechnou | 21:41 | |
Ordovická | 21:42 | |
Šafránkova | 21:43 | |
Motol | 21:46 | |
Nemocnice Motol | 21:48 | |
Vypich | 21:51 | |
Nad Markétou | 21:52 | |
Koleje Větrník | 21:53 | |
Větrník | 21:54 | |
Petřiny | 21:55 | |
Sídliště Petřiny | 21:56 | |
Libocká | 21:58 | |
Litovický potok | 21:59 | |
Ruzyňská | 22:00 | |
Ruzyňská škola | 22:01 | |
Drnovská | 22:02 | |
Staré náměstí | 22:03 | |
Jiviny | 22:04 | |
Ruzyňský hřbitov | 22:06 | |
Bílá Hora | 22:07 | |
Bílá Hora | 22:36 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost