trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bílá Hora | 14:36 | |
Ruzyňský hřbitov | 14:37 | |
Jiviny | 14:39 | |
Staré náměstí | 14:40 | |
Drnovská | 14:40 | |
Ruzyňská škola | 14:42 | |
Ruzyňská | 14:43 | |
Litovický potok | 14:44 | |
Libocká | 14:45 | |
Sídliště Petřiny | 14:48 | |
Petřiny | 14:49 | |
Větrník | 14:50 | |
Nad Markétou | 14:52 | |
Vypich | 14:53 | |
Kukulova | 14:54 | |
Na Šafránce | 14:56 | |
Nemocnice Na Homolce | 14:58 | |
Na Šafránce | 14:59 | |
Nemocnice Motol | 15:01 | |
Motol | 15:03 | |
Šafránkova | 15:06 | |
Ordovická | 15:07 | |
Za Mototechnou | 15:08 | |
K Fialce | 15:09 | |
Nárožní | 15:10 | |
Kodymova | 15:12 | |
Hůrka | 15:15 | |
Poliklinika Lípa | 15:16 | |
Nové Butovice | 15:23 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost