trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bílá Hora | 08:36 | |
Ruzyňský hřbitov | 08:37 | |
Jiviny | 08:39 | |
Staré náměstí | 08:40 | |
Drnovská | 08:40 | |
Ruzyňská škola | 08:42 | |
Ruzyňská | 08:43 | |
Litovický potok | 08:44 | |
Libocká | 08:45 | |
Sídliště Petřiny | 08:48 | |
Petřiny | 08:49 | |
Větrník | 08:50 | |
Nad Markétou | 08:52 | |
Vypich | 08:53 | |
Kukulova | 08:54 | |
Na Šafránce | 08:56 | |
Nemocnice Na Homolce | 08:58 | |
Na Šafránce | 08:59 | |
Nemocnice Motol | 09:01 | |
Motol | 09:03 | |
Šafránkova | 09:06 | |
Ordovická | 09:07 | |
Za Mototechnou | 09:08 | |
K Fialce | 09:09 | |
Nárožní | 09:10 | |
Kodymova | 09:12 | |
Hůrka | 09:15 | |
Poliklinika Lípa | 09:16 | |
Nové Butovice | 09:23 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost