trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 15:47 | |
Anděl | 15:49 | |
Klamovka | 15:52 | |
Kavalírka | 15:54 | |
Kotlářka | 15:56 | |
Weberova | 15:57 | |
Sídliště Homolka | 15:58 | |
Pod Šafránkou | 15:59 | |
Kudrnova | 16:00 | |
Nemocnice Motol | 16:03 | |
Na Šafránce | 16:04 | |
Nemocnice Na Homolce | 16:08 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost