trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 12:47 | |
Anděl | 12:49 | |
Klamovka | 12:52 | |
Kavalírka | 12:54 | |
Kotlářka | 12:56 | |
Weberova | 12:57 | |
Sídliště Homolka | 12:58 | |
Pod Šafránkou | 12:59 | |
Kudrnova | 13:00 | |
Nemocnice Motol | 13:03 | |
Na Šafránce | 13:04 | |
Nemocnice Na Homolce | 13:08 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost