trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 10:47 | |
Anděl | 10:49 | |
Klamovka | 10:52 | |
Kavalírka | 10:54 | |
Kotlářka | 10:56 | |
Weberova | 10:57 | |
Sídliště Homolka | 10:58 | |
Pod Šafránkou | 10:59 | |
Kudrnova | 11:00 | |
Nemocnice Motol | 11:03 | |
Na Šafránce | 11:04 | |
Nemocnice Na Homolce | 11:08 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost