trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 18:32 | |
Anděl | 18:34 | |
Klamovka | 18:37 | |
Kavalírka | 18:39 | |
Kotlářka | 18:41 | |
Weberova | 18:42 | |
Sídliště Homolka | 18:43 | |
Pod Šafránkou | 18:44 | |
Kudrnova | 18:45 | |
Nemocnice Motol | 18:48 | |
Na Šafránce | 18:49 | |
Nemocnice Na Homolce | 18:53 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost