trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Na Homolce | 17:55 | |
Na Šafránce | 17:56 | |
Nemocnice Motol | 17:58 | |
Zahradníčkova | 17:59 | |
Kudrnova | 18:01 | |
Pod Šafránkou | 18:02 | |
Sídliště Homolka | 18:03 | |
Weberova | 18:04 | |
Kotlářka | 18:05 | |
Kavalírka | 18:07 | |
Klamovka | 18:08 | |
Anděl | 18:11 | |
Na Knížecí | 18:29 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost