trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 13:02 | |
Anděl | 13:04 | |
Klamovka | 13:07 | |
Kavalírka | 13:09 | |
Kotlářka | 13:11 | |
Weberova | 13:12 | |
Sídliště Homolka | 13:13 | |
Pod Šafránkou | 13:14 | |
Kudrnova | 13:15 | |
Nemocnice Motol | 13:18 | |
Na Šafránce | 13:19 | |
Nemocnice Na Homolce | 13:23 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost