trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 11:02 | |
Anděl | 11:04 | |
Klamovka | 11:07 | |
Kavalírka | 11:09 | |
Kotlářka | 11:11 | |
Weberova | 11:12 | |
Sídliště Homolka | 11:13 | |
Pod Šafránkou | 11:14 | |
Kudrnova | 11:15 | |
Nemocnice Motol | 11:18 | |
Na Šafránce | 11:19 | |
Nemocnice Na Homolce | 11:23 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost