trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Zbraslav | 10:41 | |
Elišky Přemyslovny | 10:44 | |
Zbraslavské náměstí | 10:45 | |
Most Závodu míru | 10:46 | |
Nádraží Zbraslav | 10:47 | |
Závist | 10:48 | |
Na Šabatce | 10:50 | |
Komořany | 10:51 | |
Cukrovar Modřany | 10:53 | |
Nádraží Modřany | 10:54 | |
Obchodní náměstí | 10:55 | |
Na Havránce | 10:56 | |
Poliklinika Modřany | 10:58 | |
Poliklinika Modřany | 10:59 | |
U Libušského potoka | 11:00 | |
Modřanská rokle | 11:01 | |
Sídliště Modřany | 11:02 | |
Levského | 11:03 | |
Observatoř Libuš | 11:04 | |
Sídliště Libuš | 11:05 | |
Jirčanská | 11:06 | |
Libuš | 11:08 | |
Mílová | 11:09 | |
Dobronická | 11:10 | |
U Tří svatých | 11:12 | |
Kunratická škola | 11:13 | |
Kunratice | 11:14 | |
Šeberák | 11:15 | |
Hrnčířský hřbitov | 11:19 | |
Pod Vsí | 11:21 | |
V Ladech | 11:22 | |
Šeberov | 11:23 | |
Opatov | 11:26 | |
Bachova | 11:27 | |
Mikulova | 11:28 | |
Hněvkovského | 11:29 | |
Modrá škola | 11:30 | |
Háje | 12:03 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost