trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 12:33 | |
Výstaviště Letňany | 12:34 | |
Boletická | 12:35 | |
Rychnovská | 12:36 | |
Staré Letňany | 12:37 | |
Avia Letňany | 12:38 | |
Krausova | 12:39 | |
Trutnovská | 12:40 | |
Obchodní centrum Čakovice | 12:41 | |
Za Avií | 12:42 | |
Cukrovar Čakovice | 12:43 | |
Nádraží Čakovice | 12:44 | |
Ke Stadionu | 12:45 | |
Oderská | 12:46 | |
Čakovice | 12:47 | |
U Bílého mlýnku | 12:48 | |
Králova | 12:50 | |
Třeboradice | 12:52 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost