trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 11:33 | |
Výstaviště Letňany | 11:34 | |
Boletická | 11:35 | |
Rychnovská | 11:36 | |
Staré Letňany | 11:37 | |
Avia Letňany | 11:38 | |
Krausova | 11:39 | |
Trutnovská | 11:40 | |
Obchodní centrum Čakovice | 11:41 | |
Za Avií | 11:42 | |
Cukrovar Čakovice | 11:43 | |
Nádraží Čakovice | 11:44 | |
Ke Stadionu | 11:45 | |
Oderská | 11:46 | |
Čakovice | 11:47 | |
U Bílého mlýnku | 11:48 | |
Králova | 11:50 | |
Třeboradice | 11:52 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost