trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Třeboradice | 09:53 | |
Králova | 09:54 | |
U Bílého mlýnku | 09:55 | |
Čakovice | 09:56 | |
Oderská | 09:58 | |
Ke Stadionu | 09:59 | |
Nádraží Čakovice | 09:59 | |
Cukrovar Čakovice | 10:00 | |
Za Avií | 10:01 | |
Obchodní centrum Čakovice | 10:03 | |
Trutnovská | 10:04 | |
Krausova | 10:06 | |
Avia Letňany | 10:07 | |
Staré Letňany | 10:08 | |
Rychnovská | 10:09 | |
Boletická | 10:10 | |
Výstaviště Letňany | 10:11 | |
Letňany | 10:31 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost