trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 15:03 | |
Výstaviště Letňany | 15:04 | |
Boletická | 15:05 | |
Rychnovská | 15:06 | |
Staré Letňany | 15:07 | |
Avia Letňany | 15:08 | |
Krausova | 15:09 | |
Trutnovská | 15:10 | |
Obchodní centrum Čakovice | 15:11 | |
Za Avií | 15:12 | |
Cukrovar Čakovice | 15:13 | |
Nádraží Čakovice | 15:14 | |
Ke Stadionu | 15:15 | |
Oderská | 15:16 | |
Čakovice | 15:17 | |
U Bílého mlýnku | 15:18 | |
Králova | 15:20 | |
Třeboradice | 15:22 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost