trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Koleje Jižní Město | 10:41 | |
Na Jelenách | 10:42 | |
Jarníkova | 10:43 | |
Chodov | 10:45 | |
Pod Chodovem | 10:47 | |
Benkova | 10:48 | |
Brodského | 10:49 | |
Donovalská | 10:51 | |
Šperlova | 10:53 | |
Brechtova | 10:54 | |
Prašná | 10:55 | |
Modrá škola | 10:56 | |
Háje | 10:58 | |
Horčičkova | 10:59 | |
Newtonova | 11:02 | |
Morseova | 11:04 | |
Sídliště Petrovice | 11:05 | |
Sídliště Petrovice | 11:06 | |
Janovská | 11:08 | |
Na Křečku | 11:09 | |
Nádraží Horní Měcholupy | 11:10 | |
Boloňská | 11:11 | |
Řepčická | 11:13 | |
Gercenova | 11:14 | |
Nádraží Hostivař | 11:16 | |
Nádraží Hostivař | 11:17 | |
Hostivařská | 11:18 | |
Na Groši | 11:19 | |
Obchodní centrum Hostivař | 11:20 | |
Práčská | 11:22 | |
Záběhlická škola | 11:24 | |
U Lípy | 11:26 | |
Jesenická | 11:28 | |
Želivecká | 11:29 | |
Korytná | 11:30 | |
Nádraží Strašnice | 11:32 | |
Na Hroudě | 11:33 | |
Strašnická | 11:35 | |
Strašnická | 12:07 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost