trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Koleje Jižní Město | 18:41 | |
Na Jelenách | 18:42 | |
Jarníkova | 18:43 | |
Chodov | 18:45 | |
Pod Chodovem | 18:47 | |
Benkova | 18:48 | |
Brodského | 18:49 | |
Donovalská | 18:51 | |
Šperlova | 18:53 | |
Brechtova | 18:54 | |
Prašná | 18:55 | |
Modrá škola | 18:56 | |
Háje | 18:58 | |
Horčičkova | 18:59 | |
Newtonova | 19:02 | |
Morseova | 19:04 | |
Sídliště Petrovice | 19:05 | |
Sídliště Petrovice | 19:06 | |
Janovská | 19:08 | |
Na Křečku | 19:09 | |
Nádraží Horní Měcholupy | 19:10 | |
Boloňská | 19:11 | |
Řepčická | 19:13 | |
Gercenova | 19:14 | |
Nádraží Hostivař | 19:16 | |
Nádraží Hostivař | 19:17 | |
Hostivařská | 19:18 | |
Na Groši | 19:19 | |
Obchodní centrum Hostivař | 19:20 | |
Práčská | 19:22 | |
Záběhlická škola | 19:24 | |
U Lípy | 19:26 | |
Jesenická | 19:28 | |
Želivecká | 19:29 | |
Korytná | 19:30 | |
Nádraží Strašnice | 19:32 | |
Na Hroudě | 19:33 | |
Strašnická | 19:35 | |
Strašnická | 20:07 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost