trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Strašnická | 15:38 | |
Na Hroudě | 15:39 | |
Nádraží Strašnice | 15:40 | |
Korytná | 15:41 | |
Želivecká | 15:43 | |
Jesenická | 15:44 | |
U Lípy | 15:46 | |
Záběhlická škola | 15:48 | |
Práčská | 15:49 | |
Obchodní centrum Hostivař | 15:51 | |
Na Groši | 15:52 | |
Hostivařská | 15:53 | |
Nádraží Hostivař | 15:54 | |
Nádraží Hostivař | 15:55 | |
Gercenova | 15:57 | |
Řepčická | 15:58 | |
Boloňská | 16:00 | |
Nádraží Horní Měcholupy | 16:01 | |
Na Křečku | 16:03 | |
Janovská | 16:04 | |
Sídliště Petrovice | 16:06 | |
Sídliště Petrovice | 16:07 | |
Morseova | 16:08 | |
Newtonova | 16:10 | |
Horčičkova | 16:13 | |
Háje | 16:15 | |
Modrá škola | 16:16 | |
Brechtova | 16:17 | |
Šperlova | 16:18 | |
Donovalská | 16:20 | |
Brodského | 16:22 | |
Benkova | 16:23 | |
Pod Chodovem | 16:24 | |
Chodov | 16:26 | |
Jarníkova | 16:27 | |
Na Jelenách | 16:29 | |
Koleje Jižní Město | 16:39 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost